Karboksyterapia Julie

Pierwsza inteligentna Karboksyterapia UNIQUE TECHNOLOGIE™ JULIE

Dzięki karboksyterapii możemy skutecznie walczyć z takimi mankamentami urody jak cellulit, rozstępy, głębokie blizny czy nadmiar tkanki tłuszczowej. Oprócz tego przy pomocy dwutlenku węgla można z powodzeniem niwelować łysienie, przeciwdziałać zaburzeniom układu krążenia.

Na czym polega karboksyterapia

Podczas zabiegu karboksyterapii w warstwę środskórną lub podskórną pacjenta wprowadza się dwutlenek węgla przy użyciu bardzo cienkiej igły. Warto przy tym zaznaczyć, że stosowany podczas terapii gaz to czysta i całkowicie bezpieczna substancja, która nie powoduje żadnych skutków ubocznych. W naszym urzadzeniu stosujemy medyczny gaz laparoskopowy.

Gaz aplikowany podczas zabiegu rozchodzi się równomiernie w tkankach podskórnych rozszerzając naczynia krwionośne. Dzięki temu poprawia się ich dotlenienie i ukrwienie, a także zostają aktywowane procesy naprawcze oraz produkcja elastyny i kolagenu. Znajdujące się w skórze włókna kolagenowe stają się bardziej sprężyste, co przekłada się na poprawę wyglądu całej tkanki.

Przebieg zabiegu

Zabieg karboksyterapii polega na nakłuwaniu skóry, jednak osoby nie przepadające za igłami nie mają powodów do obaw! Igły stosowane w trakcie zabiegu są bardzo cienkie, dzięki czemu nakłucia, nawet we wrażliwych miejscach, takich jak skóra twarzy, są bardzo delikatne lub praktycznie bezbolesne, warto jednak pamiętać, że wprowadzaniu gazu pod skórę może towarzyszyć uczucie delikatnego rozpierania tkanek.

Sam zabieg trwa od kilku do kilkudziesięciu minut i przeprowadzany jest przy użyciu specjalnego urządzenia. W Pracowni Urody zabieg karboksyterapii wykonujemy przy użyciu nowoczesnego aparatu Julie, który samodzielnie dobiera parametry do stadium i stopnia zaawansowania danego problemu.

Efekty - kiedy i jakie

Karboksyterapię można nazwać "zabiegiem dla niecierpliwych". Efekty pracy dwutlenku węgla są widoczne już po pierwszym zabiegu! Oczywiście jeżeli problem jest poważniejszy, na bardziej spektakularne efekty musimy poczekać odrobinę dłużej. Przykładowo w przypadku bardzo zaawansowanego cellulitu zaleca się wykonanie serii przynajmniej sześciu zabiegów, żeby efekt wygładzenia skóry był nie tylko wyraźnie widoczny, ale również długotrwały. Karboksyterapia daje spektakularne efekty w przypadku rozstępów, z zabiegu na zabieg ulegaja stopniowemu wygojeniu i ich widoczność znacznie się zmniejsza.

Opinie pacjentów o karboksyterapii JULIE

Najlepszą reklamą dla każdego zabiegu są zawsze opinie pacjentów, a te w przypadku karboksyterapii są bardzo entuzjastyczne! Stosunkowo krótki i niemal bezbolesny zabieg, a także bardzo szybko widoczne efekty sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na terapię dwutlenkiem węgla.

A ponieważ obrazy często mówią więcej niż słowa, na naszej stronie załączyliśmy zdjęcia pacjentów przedstawiające kondycję poszczególnych osób przed oraz po zabiegu. Jak widać zabieg karboksyterapii pozwala uporać się nawet z bardzo uciążliwymi problemami, które jeszcze do niedawna można było rozwiązać jedynie przy pomocy skalpela!

Przeciwwskazania i skutki uboczne karboksyterapii

Jedną z wielu zalet karboksyterapii jest to, że przeciwwskazania do wykonania zabiegu są bardzo nieliczne. Dodatkowo, jeżeli zabieg został przeprowadzony prawidłowo, pacjent nie powinien uskarżać się na uciążliwe skutki uboczne. 72 godziny po zabiegu powinniśmy jednak zrezygnować z sauny, solarium oraz basenu.

Poza tymi drobnymi niedogodnościami możemy bez obaw powrócić do naszych obowiązków. Co do przeciwwskazań, od zabiegu powinny powstrzymać się kobiety w ciąży oraz w okresie laktacji. Zabieg odradza się również w przypadku osób ze stanami nowotworowymi, cierpiących na niewydolność serca, płuc i nerek oraz w przypadku chorych na epilepsję i POCHP, przeciwwskazaniem jest również rozległy stan zapalny.

Ceny

W przypadku karboksyterapii cena uzależniona jest od lokalizacji nakłuć oraz powierzchni, jaką ma objąć zabieg, a także oczywiście od ilości serii, które należy wykonać. Przykładowo koszt jednorazowego zabiegu na twarz wynosi około 100 zł, ale zabieg niekiedy trzeba powtórzyć, dlatego cena końcowa zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta. Dlatego wszystkich zainteresowanych zabiegiem zachęcamy do kontaktu.

więcej info:http://inteligentna-karboksyterapia.pl/

Efekty