Pracownia Urody
  • juz wkrótce

    Light Sheer Desire- pierwszy zabieg na wybraną okolicę ciała tylko 99 zł!!!

  • Light Sheer Desire-najszybsza, najskuteczniejsza depilacja!

KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI

LIPO LASER

Lipo Laser to tzw. „zimny laser”, który umożliwia „kontrolowane” modelowanie ciała. Jest to urządzenie stworzone dla wymagających klientów, którzy pragną ukształtować swoją sylwetkę gdy diety i ćwiczenia już nie wystarczają. Jest to najskuteczniejsza metoda przy zastosowaniu najnowszej generacji lasera diodowego do redukcji tkanki tłuszczowej.Urządzenie działa wyłącznie na komórki tłuszczowe.
Obszar, który ma być poddany zabiegowi z użyciem Lipo Lasera mierzony jest w trzech obwodach w odstępach co 4 centymetry. Już po jednej sesji widać efekty działania lipo lasera. Pod wpływem działania wiązki lasera diodowego o długości fali 650-660 nm dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej w obrębie komórek tłuszczowych. Trójglicerydy zawarte w komórkach tłuszczowych rozbijane są na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Metabolity transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane na energię. Lipo Laser jest zabiegiem bardzo bezpiecznym, działając tylko na komórki tłuszczowe nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Podczas zabiegu komórki tłuszczowe ulegają znacznemu skurczeniu oraz zmniejsza się ich zawartość.

Światło zimnego lasera głęboko przenika warstwy skóry i kieruje się na mitochondria komórek tłuszczowych, które otrzymują chemiczny sygnał do rozpadu. Efekty tego procesu można zobrazować porównując dojrzałe winogrona z rodzynkami. Już w trakcie trwania zabiegu komórki uwalniają trójglicerydy i widocznie zmniejsza się ich rozmiar. Proces przypomina wysuszanie winogron. Dla lepszego odprowadzenia zawartości komórek tłuszczowych, w okolicy węzłów chłonnych umieszczany jest laser biostymulacyjny.

 
WYGLĄD ZABIEGU:

Na wybraną okolicę zabiegową przykładane są cztery głowice emitujące wiązki laserowe, które prowokują rozpad trójglicerydów. Na najbliżej położonych węzłach chłonnych umieszczane są głowice z laserem biostymulacyjnym usprawniającym transport trójglicerydów z limfą. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i towarzyszy mu jedynie odczucie delikatnego ciepła. Czas zabiegu uzależniony jest od wielkości obszaru i wynosi od 30-40 minut.

SCHEMAT DZIAŁANIE LIPO LASERA NA KOMÓRKI TŁUSZCZOWE


 

NA JAKICH OBSZARACH MOŻNA WYKONAĆ ZABIEG LIPO LASERA?

Zabieg Lipo Laserem oprócz typowych okolic występowania nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu takich jak uda, brzuch czy boki idealnie sprawdza się również na partiach ramion, łydek, pleców, klatki piersiowej u mężczyzn.

EFEKTY:

  • utrata centymetrów w obwodzie
  • znaczne zmniejszenie cellulitu oraz ujędrnienie skóry
  • końcowy efekt zabiegu obserwujemy 3-4 tyg. po ostatniej sesji .

Podczas wykonywania zabiegów  zalecamy picie dużych ilości wody. Pozwoli to na szybkie i bardzo dokładne usunięcie złogów tłuszczowych oraz toksyn co wpłynie na jeszcze lepsze efekty.

WAŻNE:

2 godziny przed oraz 2 godz po zabiegu unikamy spożycia pokarmu, picia kawy oraz słodzonych napojów.

 

Pracownia Urody
J. Conrada 8 lok. 1
01-922 Warszawa

tel. (22) 864 50 80 kom 733 888 308
info@pracownia-urody.com.pl  Google+
www.facebook.com/PracowniaUrodyWarszawa

WebCMS: WebReklama