Med-360 Vaccum+RF

 
Med-360 Vaccum+RF to jedna z najskuteczniejszych, bezinwazyjnych metod redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Pozwala na zmniejszenie obwodów ciała w bardzo krótkim czasie nawet o kilka centymetrów. Urządzenie posiada medyczny certyfikat CE, dzięki czemu zabiegi są bardzo bezpieczne i niezwykle skuteczne. Med-360 to połączenie czterech najnowocześniejszych technologii w zabiegach zarówno na ciało jak i na twarz. Urządzenie mobilizuje wszystkie procesy niezbędne do spalania tkanki tłuszczowej, walki z cellulitem oraz do ujędrnienia i modelowania sylwetki. Urzadzenie to dzięki szerokiemu spektrum zastosowań posiada także głowice do Therma liftingu twarzy, szyi i dekoltu, uzyskujemy poprawę owalu twarzy i odmłodzenie skóry twarzy.

Działanie
Laser biostymulujący IR - działa na płytkich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej, przyspiesza metabolizm, przygotowuje skórę do lepszego przepływu prądu i działania fal radiowych na głębsze warstwy skóry, zwiększa ilość dostarczanego tlenu przyspieszając proces lipolizy.
RF fale radiowe - działa na głębokich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkankach, odbudowując w ten sposób włókna kolagenu i elastyny oraz niwelując adipocyty czyli komórki tłuszczowe z nagromadzonych miejsc. Aktywuje procesy lipolizy w komórkach tłuszczowych.
Masaż podciśnieniowy vacuum - poprawia ukrwienie tkanki tłuszczowej zapewniając zwiększoną dawkę tlenu niezbędnego do spalania tłuszczu i redukcji cellulitu. Zwiększa głębokość penetracji prądu RF i światła IR i zwiększa aktywność fibroblastów do odbudowy tkanki łącznej.
Masaż mechaniczny - ruchome rolki udrażniają układ limfatyczny usprawniając tym samym proces usuwania toksyn z organizmu i przyspieszając procesy metabolizmu, prowadzą do zmniejszenia wzajemnego zlepiania się komórek tłuszczowych.

Efekty:

  • redukcja cellulitu oraz tkanki tłuszczowej
  • poprawa krązenia krwi oraz limfy
  • ujędrnienie skóry
  • poprawa owalu twarzy
  • lifting i odmłodzenie 
  • likwidacja tzw" chomików"
  • ujędrnienie ramion, biustu oraz pośladków
  • efekty widoczne już po pierwszym zabiegu


Zabiegi Med-360 Vaccum+RF polecamy osobom pragnącym znależć nieinwazyjne i skuteczne rozwiązanie dla problemów z figurą. Zabieg można precyzyjnie dopasować do każdego rodzaju oraz kondyzji skóry aby szybko osiągnąć pożądane efekty.

skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć skuteczne, szybkie i nieinwazyjne rozwiązanie dla problemów estetycznych ciała bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych i powikłań. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry zabiegi  można precyzyjnie dopasować do potrzeb i wymagań każdego klienta szybko osiągając pożądane efekty. Głównym zadaniem urządzenia jest redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu. Med-360 poprzez zastosowanie czterech różnych technik: vacuum, masaż mechaniczny, RF Fale Radiowe oraz IR laser biostymulujący staje się najskuteczniejszym urządzeniem mającym na celu redukcję komórek tłuszczowych. Poprawia krążenie krwi, przepływ limfy, redukuje cellulit oraz ujędrnia skórę. Efekty widoczne są już po jednym zabiegu.

Odczucia podczas zabiegu:
Podczas zabiegu odczuwa się przyjemne ciepło zarówno na powierzchni skóry, jak i w jej głębokich warstwach oraz lekki masaż. Zabieg nie powoduje uczucia dyskomfortu. Wszystkie parametry techniczne aparatury można dopasować do odczuć Klienta, tak aby zabieg był przyjemny.