MED-360 Vaccum+RF

Thermalifting MED-360 Vaccum+RF to nieinwazyjna metoda liftingu twarzy, szyi i okolicy oka. Spektakularne efekty zawdzięcza synergicznemu połączeniu RF bipolarnych fal radiowych, terapii czerwonym światłem LED oraz masażu podciśnieniowego Vacuum.

Thermalifting MED-360 Vaccum+RF to innowacyjne urządzenie służące do przeprowadzania zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania i konturowania skóry twarzy. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych.

 


DZIAŁANIE:

Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię wysokich częstotliwości fal radiowych RF przy jednoczesnym użyciu terapii LED i masażu podciśnieniowego. Efekt termiczny zachodzący w dolnych warstwach skóry powoduje podgrzanie włókien kolagenowych, co skutkuje gwałtownym skurczeniem się do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność, zmianom ulega również jej struktura, przez co zmarszczki zostają wygładzone.

Pod wpływem wysokiej temperatury fibroblasty stymulowane są do produkcji nowych włókien kolagenowych. Dzięki zwiększonej produkcji kolagenu, o około 30%, uzyskujemy efekt zwiększenia gęstości skóry i liftingu. Ponadto terapia czerwonym światłem LED stymuluje procesy odnowy skóry oraz niweluje oznaki fotostarzenia skóry.

EFEKTY:

Thermalifting  zapewnia głęboki lifting skóry twarzy, szyi, dekoltu i okolicy oka. Usuwa obwisłości, zmarszczki i bruzdy, wygładza skórę i ją napina, niweluje rysy i linie wokół ust, oczu oraz na czole. Zabieg służy podkreśleniu owalu twarzy i przywróceniu konturów wzdłuż linii żuchwy i pod brodą, a także podniesieniu opadniętych z wiekiem policzków i podbródka. Likwiduje również zwiotczenie skóry szyi regenerując i poprawiając jej strukturę.

Dzięki synergicznemu połączeniu trzech technologii efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu, natomiast proces tworzenia kolagenu jest długotrwały i następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia i zagęszczenia skóry uzyskujemy po 3 miesiącach od zabiegu.

W trakcie zabiegu przperowadzany jest drenaż limfatyczny, ktory  jest podstawą detoksykacji organizmu i wpływa korzystnie na oczyszczanie od wewnątrz skóry twarzy. Jest to zabieg wykonywany na twarzy, który oprócz doskonałych efektów pielęgnacyjno-estetycznych ma znaczenie zdrowotne. Jego efekty przekładają się nie tylko na stan twarzy ale i całego organizmu.

Co się odczuwa podczas zabiegu?

Podczas zabiegu odczuwa się przyjemne ciepło zarówno na powierzchni skóry, jak i w jej głębokich warstwach oraz lekki masaż. Zabieg nie powoduje uczucia dyskomfortu. Wszystkie parametry techniczne aparatury można dopasować do odczuć Klienta, tak aby zabieg był przyjemny i relaksujący.

Jak często wykonuje się zabieg?

Zabiegi powinno wykonywać się w serii 5-10 zabiegów wykonywanych jeden raz w tygodniu.

Jakie są przeciwwskazania?

Zabiegi Thermalifting Med-360 są całkowicie bezpieczne, posiadają medyczny certyfikat CE – jest to najbardziej restrykcyjny dokument potwierdzający jego skuteczność i bezpieczeństwo. Przeciwwskazaniami do zabiegu są przeciwwskazania dotyczące zastosowania przede wszystkim fal radiowych i są to: ciąża, rozrusznik serca, nowotwory, złote nici. Pozostałe przypadki w razie wątpliwości można skonsultować z naszymi specjalistami.