Mini Lift- Zabieg odmładzający okolicę oczu.

MINI LIFT - odmładzanie i lifting okolicy oka

Gładka twarz niezdradzająca faktycznego wieku, oznak stresu, zarwanych nocy czy przemęczenia to marzenie, które – w większym czy mniejszym stopniu – towarzyszy niejednej z kobiet. Niestety nawet najbardziej staranna pielęgnacja skóry nie jest w stanie zagwarantować wiecznie młodego wyglądu. Ma to związek z naturalnym procesem utraty kolagenu odpowiedzialnego za jej jędrność, sprężystość, właściwe napięcie i nawilżenie, który rozpoczyna się mniej więcej w wieku 25-30 lat. Spowolnić jego postępowanie można właśnie poprzez poddanie się zabiegowi, jakim jest mini lift kosmetyczny.


Dla kogo przeznaczony jest mini lift ?

Z zabiegu może skorzystać praktycznie każda pani pragnąca powstrzymać pierwsze oznaki starzenia skóry, ale jednocześnie zachować jej dobrą kondycję, funkcje oraz zdrowie. Najbardziej polecany jest on kobietom narażonym na działanie permanentnego stresu, chociażby z powodu pełnionych obowiązków zawodowych. Dzięki niemu mogą one liczyć na odmłodzenie okolicy oczu, ale również – co dla wielu pań bywa powodem poważnych kompleksów – na skuteczną likwidację sińców nieestetycznych oznak napięcia czy nieprzespanych nocy.

Na zabieg mini lift powinny też zdecydować się panie niemające czasu na dbanie o zrównoważoną dietę, żyjące w ciągłym pośpiechu, które z trudem mogą wydysponować chwilę na czynny relaks. Dostarczane w ten sposób toksyny, dodatkowe kilogramy oraz niekontrolowane dawki kofeiny, powodują, że skóra starzeje się w szybszym tempie. Wówczas profesjonalna likwidacja zmarszczek bez użycia skalpela, to jedyny ratunek.

Jakie korzyści przynosi mini lift kosmetyczny?

Przede wszystkim skóra odzyskuje utracony koloryt. Jest to możliwe, gdyż w trakcie zabiegu następuje głębokie dotlenienie tkanek. Dzięki temu skóra twarzy wygląda nie tylko na wyraźnie odmłodzoną, ale i zdrowszą. Mini lift to również doskonały sposób na uniknięcie ewentualnych powikłań, jakie niosą tradycyjne odmładzające zabiegi chirurgiczne z wykorzystaniem środków znieczulających i wymagające obecności anestezjologów. Zabieg, o jakim mowa kwalifikowany jest, jako chirurgia plastyczna bez skalpela. Oznacza to równie w praktyce dużo krótszy okres rekonwalescencji, za czym idzie szybszy powrót do dotychczasowego trybu życia.

Ponadto lift kosmetyczny doprowadza o wiele efektywniej do odbudowy uszkodzonych włókien kolagenowych oraz skuteczniej pobudza ich syntezę. Ma to wpływ na długość utrzymywania się efektów w postaci wygładzonych zmarszczek, usuniętych cieni oraz odmłodzenia okolicy oczu. Ponadto dochodzi do przywrócenia skórze gęstości, jędrności i napięcia.

 

Pozytywny wpływ mini liftingu

Zabieg likwiduje sińce, worki oraz drobne zmarszczki okolicy oka, delikatnie unosi opadającą powiekę oraz wygładza czoło. Delikatna skóra wokół oczu jest piętą Achillesową wielu z nas, bardzo wcześnie pojawiają się zmarszczki tzw kurze łapki, worki oraz sińce. Bardzo dużo czasu spędzamy przy komputerach i innych urządzeniach emitujących promieniowanie UV.  Ma ono szkodliwy wpływ na naszą skórę, zwłaszcza w okolicy oczu dużo cieńszą i delikatniejszą od skóry na pozostałej części twarzy.

Połączenie Fali Radiowej oraz Karboksyterapii daje efekt odmłodzenia skóry wokół oczu.
Fala Radiowa- napina skórę, mobilizując ja do produkcji „nowego kolagenu" oraz likwiduje delikatne zmarszczki.
Karboksyterapia- likwiduje sińce oraz worki pod oczami, powoduje głębokie dotlenienie oraz odżywienie tkanek.


EFEKTY ZABIEGU:

znaczne odmłodzenie skóry wokół oczu, likwidacja zmarszczek, rozjaśnienie sińców

MINI LIFT 1 zabieg 200zł 150 zł
10 zabiegów 1500 zł+ zabieg RF na twarz, szyję i dekolt gratis (wartość 300 zł)