Peelingi Dermagenetic

Jesień to czas na regenerację skóry i naprawę uszkodzeń posłonecznych. Jeśli przebywanie na słońcu pozostawiło na twojej skórze przebarwienia, wskazane jest zastosowanie odpowiednich preparatów i profesjonalnych zabiegów eksfoliacji peelingami kwasowymi.

Jesień i zima to najlepsza pora na stosowanie kwasów, ponieważ brak słońca gwarantuje ochronę przed nieoczekiwanymi oparzeniami. Peelingi kwasowe to najchętniej wybierana i jedna z najskuteczniejszych metod pozbywania się przebarwień.

Jeśli stawiasz na zdrową i bezpieczną dla skóry kosmetykę profesjonalną, naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi marka Dermagenetic z formułą kwasów Slow Release. Dlaczego warto zwrócić na to uwagę? Dzięki formule Slow Release zabezpieczony zostaje najważniejszy mechanizm – genetyka skóry, a co za tym idzie, długoterminowe konsekwencje działania kwasów na skórę. Nigdy nie wiadomo, jakie skutki przyniesie po latach agresywne złuszczanie.

W przypadku formuły kwasów Slow Release cząsteczki aktywne uwalniają się stopniowo przez 2 do 3 dni, penetrując coraz to głębsze poziomy skóry. Następuje to w sposób kontrolowany i przewidywalny, dzięki czemu skutki uboczne i komplikacje zabiegowe, takie jak poparzenia czy uszkodzenie skóry, eliminuje się nawet o 80%!

Formuła Slow Release współgra ze skórą, nie ingerując w mutacje genotypowe, jak to ma miejsce w przypadku standardowych procedur i działa do pierwszej reakcji skóry, respektując jej naturalne mechanizmy.

MANSSOL PEEL
50% KWAS MIGDAŁOWY
Sprawdza się w redukowaniu przebarwień,  po 3-4 zabiegach rozjaśnia ciemne plamy, piegi i ostudę nawet o 60-70%, działa także  przeciwzmarszczkowo, przeciwzapalnie oraz nawilżająco. Redukuje trądzik, zaskórniki oraz stany zapalne. Dodatkowo stymuluje produkcję kwasu hialuronowego zapewniając tym skórze długotrwałe nawilżenie.
Polecany do walki z przebarwieniami, fotostarzeniem, przy umiarkowanym trądziku.

 PYRSSOL PEEL
40% KWAS PIROGRONOWY +10% KWAS MLEKOWY
Posiada silne działanie remodelujące i odmładzające. Liftinguje, zagęszcza i pogrubia fakturę skóry. Poprawia owal i przywraca jędrność. Działa także anty-zaskórnikowo i przeciwtrądzikowo, reguluje łojotok.
Polecany dla cer 40+ z tradzikiem zaskórnikowym i zapalnym z rozszerzonymi porami. Łagodny nawet dla skór  wrażliwych i naczyniowych. 

JESSOL PEEL
14% KWAS SALICYLOWY+14% KWAS MLEKOWY+8% KWAS
CYTRYNOWY
Idealny dla cery tłustej i trądzikowej, reguluje działanie gruczołów łojowych oraz zmniejsza łojotok. Działa złuszczająco redukując rozszerzone pory i niedoskonałości potradzikowe. Dzięki zawartości kwasu mlekowego wykazuje działanie silnie nawilżające, wybiela i rozjaśnia koloryt skóry. 
Jest łagodny nawet dla cer wrażliwych. 
Polecany przy trądziku, łojotoku, nierównościach skóry, przebrwieniach pozapalnych.

SALICYLIC PEEL
30% KWAS
SALICYLOWY
Doskonały do cery tłustej, trądzikowej. Reguluje działanie gruczołów łojowych oraz zmniejsza łojotok, redukuje ilość zaskórników i zmian trądzikowych. Działa silnie bakterio- i grzybobójczo co skutecznie hamuje objawy trądziku. Wykazuje także działanie złuszczające redukując rozszerzone pory, niedoskonałości potrądzikowe takie jak nierówność skóry po przebarwieniach oraz bliznach potrądzikowych.
Polecany przy trądziku zapalnym, krostkowym, grudkowym, zaskórnikowym i łojotoku.

DAY PEEL
10% KWAS TRÓJCHLOROOCTOWY
z formułą slow release(powolnego uwalniania)
Zabieg polecany dla skóry z objawami starzenia, płytkimi bliznami, likwiduje przebarwienia, spłyca linie mimiczne, wygładza nierówności.