Pracownia Urody
  • juz wkrótce

    Light Sheer Desire- pierwszy zabieg na wybraną okolicę ciała tylko 99 zł!!!

  • Light Sheer Desire-najszybsza, najskuteczniejsza depilacja!

Zabieg ze śluzem ślimaka HS

Śluz ślimaków Helix aspersa to naturalny surowiec, pozyskiwany bezpieczną metodą, co daje gwarancję najwyższej jakości oraz skuteczności preparatu. Badania udowodniły, że dzięki dobrej kombinacji bezpiecznych, aktywnych składników zawartych w śluzie Healthy Skin wykazuje bardzo korzystne, wielokierunkowe działanie. Przyczynia się do poprawy nawilżenia skóry, a dzięki właściwościom kojącym zmniejsza jej zaczerwienienie, przez co przynosi ulgę u osób ze zmianami dermatologicznymi objawiającymi się m.in. łuszczeniem, przesuszeniem, świądem. Zawarte w nim składniki łagodzą stany zapalne, wykazują działanie ochronne oraz doskonale pielęgnują skórę.

Produkty Nature Cosmetics ze względu na wysokie stężenia naturalnych składników aktywnych występujących w śluzie (alantoina, kwas glikolowy, kolagen, elastyna, mukopolisacharydy, przeciwutleniacze) wzbogaconych kwasem hialuronowym nisko i wysokocząsteczkowym mają zastosowanie w zabiegach, m.in. przeciwstarzeniowych, rozjaśniających przebarwienia, niwelujących blizny i rozstępy, silnie regenerujących, oczyszczająco - nawilżających.

Zabieg pielęgnacyjny z naturalnym śluzem ślimaka oparty jest na 98% naturalnym filtracie śluzu ślimaka, który wpływa na fibroblasty indukując syntezę kolagenu oraz na niskocząsteczkowym kwasie hialuronowym, który poprzez wnikanie w głębsze warstwy naskórka wiąże i utrzymuje lepsze nawilżenie skóry.

Te dwa składniki poprawiają jędrność, spłycają zmarszczki, zrosty, blizny i przebarwienia m.in. potrądzikowe.

WSKAZANIA:

  • skóra pozbawiona blasku,
  • odwodniona,
  • borykająca się z niedoskonałościami cer problematycznych

Na­now­łók­na biocelulozy maski stosowanej na zakończenie zabiegu po­wsta­ją dzię­ki opa­ten­to­wa­nym pro­ce­som bio­tech­no­lo­gicz­nym wykorzystując do tego celu specjalne szcze­py bak­te­rii. Powstający w ten sposób biomateriał two­rzy ela­stycz­ną i wy­trzy­ma­łą trój­wy­mia­ro­wą sieć, po­zwa­la­ją­cą ide­al­nie przy­le­gać do skóry twa­rzy. Dzię­ki takiemu nośnikowi skład­ni­ki aktywne, którymi nasączona jest bionanoceluloza sku­tecz­nie oddzia­łu­ją na skórę, a maska przynosi ulgę podczas regneracji pozabiegowej.

Po zabiegach, które powodują przerwanie ciągłości naskórka bądź mocne przekrwienie skóry zastosowanie maski pozwala na zmniejszenie lub całkowite ustąpienie podrażnień i zaczerwienienia. Ampułka i maska powodują również wyrównanie kolorytu skóry oraz stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny.Pracownia Urody
J. Conrada 8 lok. 1
01-922 Warszawa

tel. (22) 864 50 80 kom 733 888 308
info@pracownia-urody.com.pl  Google+
www.facebook.com/PracowniaUrodyWarszawa

WebCMS: WebReklama