Botoks na włosy Jean Paul Myne


THERMO REPAIR TOP UP to zabieg dający efekt „BOTOKSU" jest rezultatem działalności badawczej JEAN PAUL MYNÈ.

Działa natychmiastowo, zapewniając maksimum przyjemności, zwiększając objętość włosów, wzmacniając je i zapewniając rewelacyjny blask i miękkość. Nasze włosy pokryte są warstwami keratynowymi, im bliżej nasady tym jest ich więcej im bliżej końcówek tym nie ma ich praktycznie wcale. Dzieje się tak na wskutek stosowania  zabiegów chemicznych, ingerencji termicznej suszarki, prostownicy lokówki itd. Przez to nasze włosy właśnie na długościach i końcach narażone są na zniszczenie, rozdwojone końce, przesuszenie. Do tej pory odbudowanie tych warstw było niemożliwe, aż do momentu stworzenia przez Jean Paul Mynè zabiegu Thermo Repair potocznie nazywanego botoxem na włosy. To innowacyjny system leczenia włosów na bazie ceramidu.
To zabieg specjalnie zaprojektowany dla włosów kruchych, suchych, zniszczonych, matowych. Po zabiegu włos będzie wzmocniony, chroniony przed uszkodzeniami poprzez odbudowanie warstw keratynowych, błyszczący i zdrowy. Dodatkowo zabieg jest wegański i nie testowany na zwierzętach.

99% kobiet ma włosy które potrzebują rekonstrukcji. Thermo Repair zawiera nanosfery mikroskopijnych kapsułkowanych ceramidów o niezwykłej zdolności do regeneracji uszkodzonych włókien. Zabieg przekształca zniszczone włosy w gładkie, lśniące i łatwe w układaniu za pomocą ciepła prostownicy. Opracowana i wyprodukowana we Włoszech regeneracja Jean Paul Myne Thermo Repair to PIERWSZA na ŚWIECIE technologia, która naprawia uszkodzone włókna włosa i rozdwojone końce.

Dlaczego zabieg jest tak skuteczny?

Ponieważ nie jest gotową maseczką czy serum, które otwieramy i nakładamy na włosy. Produkt tworzony jest przez stylistę samodzielnie bezpośrednio przed zabiegiem poprzez łączenie składników w celu ich aktywacji. Dzięki temu gwarantujemy niesamowitą skuteczność zabiegu.

Zabieg TOP UP oznacza „DOŁADOWANIE": wzmacnia włosy, odbudowuje je i sprawia, że są mocne jak nigdy wcześniej.

Zabieg nazywany jest potocznie Botoksem ponieważ działa na włosy tak jak zabieg botoksu na skórę – pozostawiając uczucie odmłodzenia...

Włosy po zabiegu są:

  • zdrowe
  • odżywione
  • odmłodzone
  • mają zwiększoną objętość
  • odbudowane
  • mocne
  • lśniące
  • chronione przed szkodliwymi czynnikami

Botoks na włosy to unikalna formuła z ceramidami III i mydlnicą lekarską. Mydlnica zawiera olej niezwykle bogaty w kwasy tłuszczowe (około 96%) i przeciwutleniacze.

Znajduje szerokie zastosowanie w kosmetykach do pielęgnacji skóry oraz włosów. Wykorzystywana szczególnie w kremach do twarzy i ciała ze względu na działanie nawilżające i odżywiające skórę. Na włosach działa nawilżająco, a dodatkowo odbudowuje strukturę włosa na długi czas.
Ceramid III posiada cząsteczki  bardzo podobne do ludzkiej skóry, może więc odbudować zniszczone włosy i chronić je podczas zabiegów chemicznych, przed stresem termicznym czy środowiskowym.

Zabieg możemy wykonać na 5 różnych sposóbów w zależności od wskazań i potrzeb włosa:

TOP UP YOUR VOLUME
Do włosów słabych i zniszczonych, średnich lub grubych, lecz pozbawionych objętości.

EFEKTY: Włosy zwiększają swoją objętość dzięki odżywczemu działaniu produktu, który unosi je u nasady i natychmiast przywraca im witalność oraz naturalną puszystość.

TOP UP YOUR FORCE
Do zniszczonych, słabych, łamiących się  włosów po zabiegach chemicznych.

EFEKTY: Produkt wzmacnia strukturę włosów, zmniejszając ich łamliwość. Ponadto, dzięki intensywnemu działaniu, odbudowuje naskórek i zamyka otwarte łuski włosowe.

TOP UP EXTREME
Do bardzo zniszczonych włosów.
Regeneruje i rewitalizuje bardzo zniszczone włosy wymagające terapii szokowej!

TOP UP YOUR POST COLOR
Polecany po jakiejkolwiek koloryzacji, by przywrócić włosom blask, energię i objętość.
Produkt rozświetla włosy i nadaje im blask po koloryzacji oraz odżywia i regeneruje włókna włosowe.
Przeznaczony dla wszystkich rodzajów włosów (cienkich, normalnych i grubych) farbowanych i rozjaśnianych.