Zespół

MONIKA ZIELENIUCHA - Fryzjer stylista. Posiada tytuł mistrza. Pracuje ponad 18 lat w branży fryzjerskiej. Uczestniczka licznych pokazów i szkoleń. Uczestniczy na pokazach mody, tworząc fryzury dla znanych projektantów. Jej praca to pasja, stale pogłębia wiedzę z zakresu pielęgnacji  twarzy i ciała. Bierze udział w licznych kongresach z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej oraz produktowych. Jest ekspertem w tygodniku "Na żywo"

AGNIESZKA RADOMSKA - Absolwentka szkoły fryzjerskiej. Posiada 17 letnie doświadczenie w zawodzie, w trakcie którego ukończyła wiele szkoleń z zakresu fryzjerstwa i koloryzacji, a także otrzymała wiele certyfikatów i dyplomów potwierdzających jej umiejętności i kreatywność w zawodzie fryzjera. Ukończyła kurs innowacyjnego przedłużania i zagęszczania włosów metodą kanapkową "Hairtalk". Uwielbia koloryzację - w szczególności ombre, sombre i flamboyage, w czym czuje się najlepiej. Włosy są jej pasją, dlatego jest również doskonałym doradcą w zakresie pielęgnacji włosów.

PAWEŁ CAP - Fryzjer, w zawodzie od 16 lat. Specjalizuje się w męskich stylizacjach. Młody, kreatywny, ma głowę pełną pomysłów i wizji. Jego pasją jest moda, projektowanie wnętrz, gotowanie.

JOLANTA BARANOWSKA - Fryzjerka 15 lat w zawodzie, specjalizuje sie w strzyżeniu krótkich włosów i koloryzacji. Ukończyła wiele kursów i szkoleń ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. Ukończyła szkołę Jean Louis David oraz Gabriel.

OLGA KACPRZYK- Młody fryzjer stylista kwalifikowany z dyplomem, od 7 lat w zawodzie. Fryzjerstwo to jej pasja od dziecka, uwielbia kreatywne koloryzacje i nowoczesne cięcia. Ten zawód pozwala jej wydobyć i wyeksponować piękno ktore ukryte jest w każdym człowieku.

DOROTA ĆWIEK -   (u nas pracuje okazjonalnie)


WIOLETTA MARCINIAK - Specjalista ds. Fizjoterapii, kosmetyczka. Od wielu lat zgłębia wiedzę dotyczącą odchudzania, modelowania sylwetki, walki z cellulitem, ujędrniania ciała. Ukończyła profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi urządzeń: Radiofrekwencja, Lipo Laser, E-light, Elektrostymulacja, Presoterapia, Endermologia, Epilan D oraz laser diodowy. Wykonuje masaże relaksacyjne, bańką chińską, wszelkie peelingi oraz maski na ciało. Posiada wiedzę z zakresu stosowania peelingów medycznych oraz mezoterapii mikroigłowej. Ukończyła szkolenie z zakresu zastosowania preparatów firmy Dermalogica oraz pHformula. Ukończyła kurs przedłużania, zagęszczania i stylizacji rzęs. Kurs japońskiego masażu liftingującego KOBIDO. Do każdego klienta stosuje indywidualne podejście, zabiegi odchudzające proponuje w oparciu o szczegółowy wywiad medyczny oraz pomiary procentowego składu masy ciała.

MONIKA SZABLEWSKA - Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu oraz Szkoły Wizażu Make Up Star. Kosmetyka jest jej pasją, ciągle dokształca się na rożnego rodzaju szkoleniach. Od 8 lat wykonuje zabiegii mezoterapii igłowej twarzy i skóry głowy. Posiada certyfikaty z zakresu obsługi urządzeń tj. Lamprobe, Medshape, laser diodowy Vectus. Jej pasją jest wizaż, dzięki temu wie jak wydobyć piękno z każdej kobiety, wykonuje makijaż permanentny.