Zespół

MONIKA ZIELENIUCHA - Fryzjer stylista. Posiada tytuł mistrza. Pracuje ponad 18 lat w branży fryzjerskiej. Uczestniczka licznych pokazów i szkoleń. Uczestniczy na pokazach mody, tworząc fryzury dla znanych projektantów. Jej praca to pasja, stale pogłębia wiedzę z zakresu pielęgnacji  twarzy i ciała. Bierze udział w licznych kongresach z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej oraz produktowych. Jest ekspertem w tygodniku "Na żywo"

AGNIESZKA RADOMSKA - Absolwentka szkoły fryzjerskiej. Posiada 17 letnie doświadczenie w zawodzie, w trakcie którego ukończyła wiele szkoleń z zakresu fryzjerstwa i koloryzacji, a także otrzymała wiele certyfikatów i dyplomów potwierdzających jej umiejętności i kreatywność w zawodzie fryzjera. Ukończyła kurs innowacyjnego przedłużania i zagęszczania włosów metodą kanapkową "Hairtalk". Uwielbia koloryzację - w szczególności ombre, sombre i flamboyage, w czym czuje się najlepiej. Włosy są jej pasją, dlatego jest również doskonałym doradcą w zakresie pielęgnacji włosów.

PAWEŁ CAP - Fryzjer, w zawodzie od 16 lat. Specjalizuje się w męskich stylizacjach. Młody, kreatywny, ma głowę pełną pomysłów i wizji. Jego pasją jest moda, projektowanie wnętrz, gotowanie.

JOLANTA BARANOWSKA - Fryzjerka 15 lat w zawodzie, specjalizuje sie w strzyżeniu krótkich włosów i koloryzacji. Ukończyła wiele kursów i szkoleń ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. Ukończyła szkołę Jean Louis David oraz Gabriel.