• juz wkrótce

    Light Sheer Desire- pierwszy zabieg na wybraną okolicę ciała tylko 99 zł!!!

  • Light Sheer Desire-najszybsza, najskuteczniejsza depilacja!

Zespół

MONIKA ZIELENIUCHA - Fryzjer stylista. Posiada tytuł mistrza. Pracuje ponad 16 lat w branży fryzjerskiej. Uczestniczka licznych pokazów i szkoleń. Uczestniczy na pokazach mody, tworząc fryzury dla znanych projektantów. Jej praca to pasja, stale pogłębia wiedzę z zakresu pielęgnacji  twarzy i ciała. Bierze udział w licznych kongresach z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej oraz produktowych. Jest ekspertem w tygodniku "Na żywo"

AGNIESZKA RADOMSKA - Absolwentka szkoły fryzjerskiej. Posiada 15 letnie doświadczenie w zawodzie, w trakcie którego ukończyła wiele szkoleń z zakresu fryzjerstwa i koloryzacji, a także otrzymała wiele certyfikatów i dyplomów potwierdzających jej umiejętności i kreatywność w zawodzie fryzjera. Ukończyła kurs innowacyjnego przedłużania i zagęszczania włosów metodą taśmową. Uwielbia koloryzację- w szczególności ombre, sombre i flamboyage, w czym czuje się najlepiej. Włosy są jej pasją, dlatego jest również doskonałym doradcą w zakresie pielęgnacji włosów.

PAWEŁ CAP - Fryzjer, w zawodzie od 14 lat. Specjalizuje się w męskich stylizacjach. Młody, kreatywny, ma głowę pełną pomysłów i wizji. Jego pasją jest moda, projektowanie wnętrz, gotowanie.

JOLANTA BARANOWSKA - Fryzjerka 13 lat w zawodzie, specjalizuje sie w strzyżeniu krótkich włosów i koloryzacji. Ukończyła wiele kursów i szkoleń ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. Ukończyła szkołę Jean Louis David oraz Gabriel.

OLGA KACPRZYK- Młody fryzjer stylista kwalifikowany z dyplomem, od 7 lat w zawodzie. Fryzjerstwo to jej pasja od dziecka, uwielbia kreatywne koloryzacje i nowoczesne cięcia. Ten zawód pozwala jej wydobyć i wyeksponować piękno ktore ukryte jest w każdym człowieku.

WIOLETTA MARCINIAK
- Specjalista ds. Fizjoterapii, kosmetyczka. Od wielu lat zgłębia wiedzę dotyczącą odchudzania, modelowania sylwetki, walki z cellulitem, ujędrniania ciała. Ukończyła profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi urządzeń: Radiofrekwencja, Lipo Laser, E-light, Elektrostymulacja, Presoterapia, Endermologia, Epilan D oraz laser diodowy. Wykonuje masaże relaksacyjne, bańką chińską, wszelkie peelingi oraz maski na ciało. Posiada wiedzę z zakresu stosowania peelingów medycznych oraz mezoterapii mikroigłowej. Ukończyła szkolenie z zakresu zastosowania preparatów firmy Dermalogica oraz pHformula. Ukończyła kurs przedłużania, zagęszczania i stylizacji rzęs. Kurs japońskiego masażu liftingującego KOBIDO. Do każdego klienta stosuje indywidualne podejście, zabiegi odchudzające proponuje w oparciu o szczegółowy wywiad medyczny oraz pomiary procentowego składu masy ciała.

MONIKA SZABLEWSKA- kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu oraz Szkoły Wizażu Make Up Star. Kosmetyka jest jej pasją, ciągle dokształca się na rożnego rodzaju szkoleniach. Od dwóch lat wykonuje zabiegii mezoterapii igłowej twarzy i skóry głowy. Posiada certyfikaty z zakresu obsługi urządzeń tj. Lamprobe, Medshape, laser diodowy Vectus. Jej pasją jest wizaż, dzięki temu wie jak wydobyć piękno z każdej kobiety, wykonuje makijaż permanentny.

IZABELA RECA- kosmetolog z 22 letnim stażem. Praca to jej pasja. Posiada bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu wielu zabiegów min. mezoterapia igłowa, wypełniacze, powiększanie ust, niwelowanie zmarszczek, mezoterapia mikroigłowa i bezigłowa, zabiegi z użyciem lasera- (zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, usuwanie owłosienia) peelingi, peelingi medyczne TCH, masaż twarzy, drenaż twarzy i ciała, refleksologia głowy, masaż bańką chińską z użyciem wosku odchudzającego, masaż relaksujący z użyciem oleju i stempli ziołowych, zabiegi aromaterapeutyczne na tewarz i ciało, lipoliza tkanki tłuszczowej, liposukcja ultradźwiękowa, akupunktura mięśni, fale radiowe, karboksyterapia, zakładanie rzęs metodą 1:1.
W wolnych chwilach pasja i wizja młodości i zdrowia zaprowadziła ją do pracy z kartami tarota. Odczyty z kart traktuje i proponuje jako formę radzenia sobie z tym co zaprzata głowę i wpływa na nasze szczęście. Z pasji do zawodu i z miłości do człowieka jej dbanie o klienta to szeroki aspekt.

MARIA BUSŁOWICZ- mgr. fizjoterapii, masażystka z dysfunkcją wzroku. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Limfologicznego z zakresu kompleksowej terapii przeciwzastoinowej.
Ukończyła liczne szkolenia których celem było poznanie:
-masażu leczniczego w jednostkach chorobowych
-masażu funkcyjnego
-izometrycznego
-głębokiego tkanek miękkich
-masażu z wykorzystaniem metod terapii energizacji mięśniowej
-rozluźnienia mięśniowo-powięziowego
-terapii punktów spustowych
-technik Tapingu Sportowego
-metod usprawniania kręgosłupa przy wykorzystaniu ćwiczeń leczniczych
Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z uwagą. Każdą terapię rozpoczyna od konsultacji, aby dokładnie rzpoznać problemy zdrowotne i bólowe. Oprócz masażu zaleca odpowiednio dpbrane ćwiczenia ruchowe aby zintensyfikować działanie swoich zabiegów.

 KATARZYNA OLKUSZ- Fizjoterapeuta, oligofrenopedagog, inspektor bhp, egzaminator w zawodzie technik masażysta.
Tytuł magistra fizjoterapii uzyskała na Wydziale Nauk o Zdrowiu, Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika wToruniu. (dawna nazwa uczelni to Akademia Medyczna im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy). Kolejno ukończyła studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Uczestniczka licznych konferencji z zakresu masażu. Ukończyła szereg kursów i szkoleń
zawodowych, a w 2013 roku została egzaminatorem w zawodzie technik masażysta.

Pracę zawodową zaczynała w 1996 roku na oddziale rehabilitacji w Szpitalu Miejskim, w Giżycku. Pracowała również w Centrum Pielęgnacji Caritas, w Domu Pomocy Społecznej oraz w Zespole Szkół Nr 26 w Toruniu jako fizjoterapeuta i oligofrenopedagog. Od 2007 roku prowadziła zajęcia praktyczne i teoretyczne na kierunku technik masażysta w MSCKZiU w Toruniu oraz Studium Zdrowia Ced w Toruniu. Jest nauczycielem akademickim na WSG w Bydgoszczy, na kierunku fizjoterapii. Prowadzi kursy z zakresu masażu dla absolwentów szkół policealnych oraz fizjoterapeutów. A oprócz tego Pani Katarzyna to sympatyczna i ciepła osoba, która potrafi stworzyć idealną atmosferę podczas zabiegu.

EWA SZYMAŃSKA- wizażystka, stylistka brwi. Makijaż to jej pasja, dlatego każdą klientkę traktuje indywidualnie, a jej motto brzmi - podkreślać w kobiecie to, co ma najpiękniejsze.
Zawodowo wizażem zajmuje się od 9 lat. Galeria wybranych zdjęć.

DOROTA SAWICKA-Stylistka Rzęs, szkoleniowiec, ekspert w tej dziedzinie. Dorota specjalizuje się w metodach objętościowych Volume Russian Style, Hollywood. Galeria wybranych zdjęć

KAROLINA KRASUSKA-  dietetyk, posiada Dyplom Magistra Dietetyki, oraz ukończone studia podyplomowe na Uniwersytecie Medycznym "Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych.
Umiejętności:
-praca z pacjentami z zaburzeniami odżywiania
-przeprowadzanie oceny żywienia osób dorosłych i dzieci
-układanie diet dla osób zdrowych i w chorobach dieto zależnych dla osób dorosłych i dzieci
-układanie diet dla wegetarian i wegan
-układanie diet dla osób aktywnych fizycznie

Doświadczenie zawodowe:
Odbyte liczne praktyki m.in. w Centrum Zdrowia Dziecka, w Szpitalu Dzieciątka Jezus oraz w Instytucie Onkologii, Praca w Poradniach Dietetycznych, Liczne kursy na Uniwersytecie Medycznym, obecnie pracuje również jako dietetyk w Centrum Medycznym Enel-Med.

ROBERT KACZOR- doktor nauk medycznych

1982-1988 Studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Posiada doktorat i specjalizację w zakresie neurochirurgii.
Od 2 lat zajmuje się medycyną estetyczną. Posiada liczne certyfikaty, cały czas poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w bieżących szkoleniach.

Certyfikaty
• Zastosowanie sieciowanego kwasu hialuronowego w zabiegach medycyny estetycznej
• Pozyskiwanie osocza bogato płytkowego i mezoterapia osoczem
• Zastosowanie kwasu hialuronowego w zaawansowanych zabiegach medycyny estetycznej
• Podawanie toksyny botulinowej typ A BOTOX w zabiegach medycyny estetycznej
• Mezoterapia igłowa mezokoktailami i nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Zastosowanie nixi liftingujących PDO w zabiegach medycyny estetycznej
• Zastosowanie nici haczykowych w zabiegach medycyny estetycznej
• Nieiwazyjna Bleferoplastyka z zastosowaniem urządzenia PLEXR.

MAŁGORZATA KACZOR- lek. stomatolog

1989-1994 Studia na Wydziale Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.
Od 4 lat zajmuje się medycyną estetyczną, obecnie jest studentką studiów podyplomowych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym - kierunek medycyna estetyczna , posiada liczne certyfikaty, cały czas poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w bieżących szkoleniach.

Certyfikaty
• Wypełniacze podstawowe, poziom podstawowy.
• Wypełniacze poziom zaawansowany.
• Techniki łączone w dolnej części twarzy.
• Toksyna Botulinowa. Działanie toksyny botulinowej w profilaktyce zmarszczek mimicznych twarzy – techniki podstawowe. Właściwa kwalifikacja pacjenta do zabiegu toksyną botulinową.
• Toksyna botulinowa typu A w profilaktyce zmarszczek
• Estetyka uśmiechu. Techniki łączone w modelowaniu i odmładzaniu 1/3 dolnej twarzy.
• Wolumetria z użyciem różnego rodzaju materiałów.
• Osocze bogatopłytkowe, techniki pozyskiwania i zastosowania.
• Mezoterapia igłowa mezokoktailami i nieusieciowanym kwasem hialuronowym
• Zastosowanie nixi liftingujących PDO w zabiegach medycyny estetycznej
• Zastosowanie nici haczykowych w zabiegach medycyny estetycznej
• Nieiwazyjna Bleferoplastyki z zastosowaniem urządzenia PLEXR

 


 Pracownia Urody
J. Conrada 8 lok. 1
01-922 Warszawa

tel. (22) 864 50 80 kom 733 888 308
info@pracownia-urody.com.pl  Google+
www.facebook.com/PracowniaUrodyWarszawa

WebCMS: WebReklama