Zabieg liftingujący HIFU

HIFU Ultralift 3D to najnowsza, a zarazem najbardziej zaawansowana technologia, która w zupełnie nieinwazyjnej formie działa jak skalpel, przynosząc satysfakcjonujące efekty, nawet najbardziej wymagającym Klientom gabinetów medycyny estetycznej oraz kosmetologii w kwestiach odmładzania twarzy oraz modelowania sylwetki. Technologia HIFU od początku swojego istnienia wzbudza wiele pozytywnych emocji. Jest ona przede wszystkim skuteczna, bezbolesna dla pacjenta, bardzo efektywna i bezpieczna. Można ją stosować zarówno na twarz, jak i na ciało.

Co to jest HIFU?

HIFU to tzw. lifting bez użycia skalpela. Technologia, która za pomocą ultradżwięków wywołuje zapalenie na danej głębokości skóry. Dzięki tej niechirurgicznej metodzie zabiegowej nie naruszamy zewnętrznej wartwy skóry. Najnowsze HIFU to gwarancja wykorzystania aż trzech różnych funkcji, zapewniających znakomity efekt.

Głębokie działanie liftingujące

Spektakularne działania HIFU, którego efekty widoczne są na powierzchni skóry, osiąga się dzięki wykorzystaniu najbardziej zaawansowanej mocy ultradźwiękowej. Wynikiem wywołania stanu zapalnego pod skórą jest natychmiastowe obkurczenie włókien kolagenowych, wraz z ich stymulacją. Dzięki temu skóra staje się uelastyczniona oraz gotowa do ukształtowania jej w naturalny i bezpieczny sposób. Jest to obecnie jedna z najbezpieczniejszych i najbardziej skutecznych metod zagęszczania i regeneracji skóry, za czym idzie zupełnie nowy, świeży, a przede wszystkim młody wygląd, bez jej wcześniejszego okaleczenia. W trakcie zabiegu nie doprowadzamy do przerwania ciągłości naskórka. Zabieg nie wywołuje żadnych efektów niepożądanych, które mogą wystąpić po chirurgicznym liftingu, dlatego też okres rekonwalescencji jest skrócony do minimum.

Wskazania:

  • zmarszczki grawitacyjne, tzw. "chomiczki"
  • obwisłości, utrata gęstości skóry
  • podwójny podbródek
  • nadmiar skóry po ciąży
  • nadmiar skóry po odchudzaniu
  • lokalne otłuszczenia, boczki, okolica kolan, bryczesy

 

schemat działania HIFU

 

 

Efekty:

Zabieg urządzeniem HIFU ultralift 3D przeciwdziała siłom grawitacji. Poprawia owal twarzy, wyostrza kontur, wyraźnie liftinguje skórę. Zabiegi dają efekt bezoperacyjnego liftingu czoła, policzków i brzucha. Linia żuchwy staje się wyraźniejsza, redukcji ulega zwiotczenie podbródka. Brwi unoszą się, a twarz odzyskuje młodszy wygląd. Zabiegami HIFU można redukować lokalne otłuszczenia na ciele oraz liftingować skórę po odchudzaniu i ciąży.