Wieczorki Panieńskie

 Mówi się, że wieczór panieński to ostatni moment na chwilę szalonej zabawy. Później przyszła Panna Młoda będzie już stateczną żoną. Gdzie zorganizować niezapomniany wieczór panieński? Odpowiedź jest  prosta: w Pracowni Urody 

Wieczór panieński to wspaniała okazja do spotkania z przyjaciółkami, koleżankami  i znajomymi. Jest to  świetny moment, aby zwykłe spotkanie w babskim gronie zastąpić czymś wyjątkowym, podarować przyjaciółce chwile relaksu i odprężenia. Jeśli Twoja najbliższa przyjaciółka wkrótce wychodzi za mąż, pomożemy Ci zaplanować wyjątkowy Wieczór Panieński. 
Panie wybierają spośród bogatej oferty pielęgnacyjnej i relaksacyjnej, natomiast dla Panny Młodej przygotujemy coś "ekstra"!

Proponujemy: 

  • Zabiegi pielęgnacyjne Dermalogica, Purles,
  • Zabiegi pielęgnacyjne ciała: peelingi, maski
  • Warsztaty profesjonalnego makijażu
  • Makijaż wieczorowy/ślubny (próbny)
  • Manicure/Pedicure
  • przekąski, napoje


Między zabiegami można plotkować, przeprowadzać konkursy i zabawy, wręczać prezenty.
Sympatyczna obsługa służy pomocą w dopasowaniu oferty do indywidualnych potrzeb uczestniczek Wieczoru Panieńskiego. Większość uczestniczek tak zorganizowany Wieczór Panieński odbierze z pewnością jako coś wyjątkowego, coś co na długo pozostanie w pamięci.

Jest to doskonały wstęp do dalszej zabawy nocą...
W czasie Wieczoru Panieńskiego Pracownia Urody jest zamykana i cały personel jest do dyspozycji gości. Zadbamy także o catering (szampan, wino, kawa, herbata, inne napoje, owoce, przekąski).
Kosztorys jest ustalany indywidualnie w zależności od preferowanych zabiegów.
W celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z naszym salonem.