Fala radiowa Infinite RF frakcyjny

INWAZYJNA I NIEINWAZYJNA PRZEBUDOWA SKÓRY:

Fractional Microneedle System Machine to fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych (RF), które powodują mocne ogrzanie skóry właściwej. Dzięki temu wywołujemy termiczny szok prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej.
Efekty RF można zaobserwować już po pierwszym zabiegu gdyż następuje obkurczanie włókien kolagenowych. Skóra staje się bardziej napięta i  sprężysta.  Na ostateczne  efekty  trzeba poczekać od 3 tygodni do 3 miesięcy. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Dzięki odbudowie kolagenu otrzymujemy efekt liftingu. Zabiegi na twarz nie tylko pomogą w wypłyceniu zmarszczek czy redukcji blizn, ale doskonale poprawia się owal twarzy, zagęszczenie, napięcie i koloryt skóry.

 EFEKTY:

  • odmładzanie,
  • redukcja rozstępów,
  • lifting, poprawa owalu twarzy
  • likwidacja cieni i obrzęków pod oczami,
  • usuwanie przebarwień i plam,
  • szybki proces gojenia,
  • efekty widoczne po pierwszym zabiegu.
  • redukcja blizn potrądzikowych,
  • redukcja nadpotliwości,
  • działanie termo koagulacyjne,

Gwarancja wysokiej skuteczności dzięki astosowaniu trzech rozmiarów kartridży:

Kartridże 10 igłowe: Skuteczność i pewne działanie przy różnych problemach skórnych i na wszelkich obszarach zabiegowych.

Kartridże 25 igłowe: Możliwość jednoczesnego działania we wszystkich warstwach skóry. Doskonale sprawdza się przy zabiegach mających na celu ujędrnienie i nadanie sprężystości skórze, daje wysokie efekty liftingujące oraz świetnie sprawdza się w przypadku problemu blizn potrądzikowych.

Kartridże 64 igłowe: Zdecydowane, skuteczne i szybkie działanie na blizny, rozstępy i przy problemie nadpotliwości.

Energia cieplna RF rozprowadzana jest w skórze właściwej na głębokościach odpowiadających długościom igieł z bardzo niewielkim działaniem na naskórek. Zabieg ma bardzo małe ryzyko jakichkolwiek skutków ubocznych, gdyż cała energia rozchodzi się wewnątrz skóry właściwej, działając na włókna kolagenowe. Zaczerwienienie i lekkie opuchnięcie, które pojawia się zaraz po zabiegu zwykle znika w przeciągu 1-3 dni.

W porównaniu do zabiegu lasera frakcyjnego nie istnieje ryzyko powinowactwa z melaniną, więc nie pojawią się żadne przebarwienia oraz hipo lub hiperpigemntacja. Efekt cieplny jest zdecydowanie niższy niż w laserze. RF na ułamek sekundy emituje ciepło 58-85°C (efekt koagulacji i denaturacji białka), ale głównie w skórze właściwej. W przeciwieństwie do lasera nie istnieje zjawisko waporyzacji (odparowania) na naskórku oraz nie ma ryzyka powstania spotów (dziurek).

Efekty działania RF Infinity dzielimy na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Zaraz po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się znacznie elastyczniejsza. Największe efekty widać od 2 do 5 miesięcy po zabiegu. Dochodzi do powstawania nowego kolagenu, skracania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania nowych wiązań. Znacznie wzrasta jędrność i sprężystość. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki, a blizny i rozstępy ulegają spłyceniu lub całkowitej likwidacji.