Elektrostymulacja Bott Combo

EKTROSTYMULACJA
EFEKTYWNIE MODELUJE SYLWETKĘ I RZEŹBI MIĘŚNIE

Zbędne kilogramy to nie tylko problem wymiaru estetycznego, ale realne zagrożenie dla zdrowia. Kiedy nadwaga może już być problemem i stać się przyczyną kłopotów z układem krążenia, odpornością i hormonami, to otyłość zwiększa ryzyko zachorowania na różne, często gwałtowne w przebiegu choroby. W większości przypadków jednak zależy nam na wyszczupleniu ze względu na wygląd.

Niezależnie od przyświecającego nam celu, skutecznym sposobem na zrzucenie niechcianego balastu, jest nie tylko dieta i ćwiczenia, ale również specjalistyczne urządzenie do odchudzania. Elektrostymulatory BOTT to najnowocześniejsze osiągnięcia w dziedzinie m.in. pozbywania się boczków, cellulitu, tkanki tłuszczowej na twarzy, jak i w innych miejscach, w których gromadzi się tłuszcz.

Dzięki zabiegom elektrostymulacji można skutecznie zrzucić zbędną masę tłuszczową, a przy tym wymodelować sylwetkę – dzięki wykorzystaniu proponowanych rozwiązań, ujędrni się mięśnie i skórę ramion, ud, pośladków i wszystkich innych partii ciała.

W trakcie zabiegu elektrostymulacji możemy jednocześnie oddziaływać na wiele różnych partii mięśni, napinając je i nie powodując dyskomfortu. Tym samym, niewielkim wysiłkiem, w przyjemnej atmosferze, a co najważniejsze – równomiernie – można zapewnić sobie skuteczne odchudzanie, będąc podpiętym tylko do tego profesjonalnego urządzenia.

Stosując elektrostymulator na głębokie partie mięśni, można skutecznie pozbyć się tłuszczu również z tych wszystkich okolic ciała, przy których nie pomagają nawet najintensywniejsze treningi.

Jak działa elektrostymulacja?
Działanie elektrostymulatora polega na przesyłaniu w głąb danego mięśnia impulsów elektrycznych, które na krótki czas napinają go. Każdy z nich zaś, dzięki czerpaniu energii z tkanki tłuszczowej, skutecznie ją redukuje. Dodatkowo proces ten jest wzmacniany dzięki specjalnym matom, utrzymującym wyższą temperaturę skóry i mięśni.

Efekty:
-przyspieszenia metabolizmu,
-szybszego zrzucenia zbędnej tkanki tłuszczowej i wymodelowania ciała,
-wzmocnienia różnych partii mięśniowych,
-intensyfikacji wytwarzania kolagenu.


Działanie:
-redukcja tkankę tłuszczową na dowolnie wybranej okolicy,
-selektywny trening mięśni
-wzmacnia i rzeźbi mięśnie
-poprawia ukrwienie, odżywienie i dotlenienie skóry,
-redukuje cellulit,
-ujędrnia skórę piersi
-poprawia elastyczność i napięcie skóry

Zalety:
-bezbolesny,
-może być wykonywany na całym ciele,
-bezpieczny i komfortowy (Klient odczuwa jedynie przyjemne skurcze)
-nie powoduje obciążenia stawów
-efekty porównywalne do rezultatów treningu na siłowni

Godzinna sesja elektrostymulacji odpowiada około 6-8 godzinom treningu.

W zależności od oczekiwanych efektów, zaleca się wykonanie 10-20 zabiegów z częstotliwością 2-3 razy w tygodniu. W ramach jednego spotkania można zrealizować do 3 różnych programów elektrostymulacji. Jeśli zabiegi mają na celu efekt odchudzający, zaleca się dodatkowo umiarkowaną dietę i aktywność fizyczną.

 CZY ELEKTROSTYMULACJA UJĘDRNI I WYMODELUJE CIAŁO, CZY TYLKO WYRZEŹBI MIĘŚNIE?
Aby wysiłek fizyczny był skutecznym sposobem na pozbycie się nadmiaru tłuszczu, powinny zostać spełnione dwa warunki. Musi trwać przynajmniej 20 minut, bowiem dopiero po takim czasie spalana jest tkanka tłuszczowa. Powinien także odznaczać się odpowiednią intensywnością. Wysiłek nie może być jednak zbyt forsowny, aby zapewnić odpowiednią dostawę tlenu, warunkującą spalanie tłuszczu. Mała intensywność nie wytworzy z kolei odpowiedniego zapotrzebowania na tłuszcz.

Elektrostymulacja to zabieg, który jest równoznaczny z tak pojętym, efektywnym wysiłkiem fizycznym. Umożliwia więc redukcję tkanki tłuszczowej z najbardziej problematycznych miejsc. Intensywność zabiegu dostosowywana jest indywidualnie do odczuć Klienta, a także partii mięśni, na której jest wykonywany. Dzięki redukcji tkanki tłuszczowej, jesteśmy w stanie zgubić zbędne kilogramy, a co za tym idzie - wymodelować nasze ciało. Oprócz zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej, elektrostymulacja pozwala także poprawić sprawność mięśni i uelastycznić skórę. Z powodzeniem może być stosowana do podniesienia i ujędrnienia piersi.