LIQUID HAIR molekulrane wypełnienie włosów

Włosy osłabione w wyniku niekorzystnej ekspozycji na zimowe wahania temperatury i działanie klimatyzowanych pomieszczeń, wymagają szczególnej pielęgnacji. Warto zatem pomyśleć o intensywnej regeneracji i kompleksowej odbudowie ich struktury, stworzonej z myślą o zniszczonych włosach.

System Professional Liquid Hair to serum nasycone egzogennymi aminokwasami. Jego formuła została oparta na technologii molekularnego wypełnienia włosów, która uzupełnia w strukturze włosa uszkodzone aminokwasy i wypełnienia całe jego włókno. Specjalistyczna kuracja zapewnia długotrwały efekt pielęgnacyjny, głęboko rekonstruując uwrażliwione i kruche łodygi włosów.

 

 

Technologia molekularnego wypełniania włosów - na czym polega?

Technologia molekularnego wypełnienia włosów wykorzystana w System Professional Liquid Hair opiera się na połączeniu egzogennych aminokwasów: alaniny i histydyny, które wnikając w głąb włosa, odbudowują jego uszkodzone włókno. Za sprawą specjalistycznej aplikacji, produkt zapewnia skuteczne działanie pielęgnacyjne. Aktywowana termicznie formuła wypełnia od wewnątrz ubytki, które powstały w wyniku uszkodzeń. Dzięki temu uwrażliwione i kruche włosy są zrekonstruowane i zregenerowane a efekt regeneracji utrzymuje się aż do 5 myć. Lekka formuła serum System Professional Liquid Hair sprawia, że nie powoduje on obciążenia włosów i jest odpowiedni do regeneracji włosów cienkich i zniszczonych. Dzięki kompleksowej i głębokiej terapii, włosy są po zabiegu elastyczne, miękkie, pełne witalności i odminienione.