Siła jadu węża RESISTEM VENIN DE SERPENT

Zabieg polecany jako alternatywa dla Botoksu. Innowacyjna formuła o natychmiastowym działaniu. Idealny dla osób, które chcą uzyskać lifting twarzy bez użycia skalpela w całkowicie bezpieczny i prosty sposób. Zabieg pomaga powstrzymać biologiczny i mechaniczny proces starzenia się skóry bez bolesnego ostrzykiwania się neurotoksyną botulinową. Prosty, przyjemny i wyjątkowo skuteczny sposób na świetny wygląd każdego dnia.

Wskazania:

-skóra dojrzała,
-skóra zmęczona,
-skóra zwiotczała,
-skóra z widocznymi zmarszczkami,
-skóra wymagająca silnej regeneracji,
-skóra z opuchlizną i zmarszczkami wokół oczu.

Efekt zabiegu:

-widoczny lifting owalu twarzy,
-spłycenie zmarszczek,
-powstrzymanie biologicznego i mechanicznego procesu starzenia się skóry,
-poprawa sprężystości skóry,
-efekt natychmiastowego napięcia skóry, regeneracja.

Składniki aktywne:

-SYN-AKE®(peptyd jadu węża),
-Resistem™ (technologia komórek macierzystych),
-Liftonin® Xpress, Beautifeye™,
-kwas hialuronowy,
-allantoina,
-olejek karotenowy.

SYN®- AKE
Innowacyjny trójpeptyd, który wiąże się z receptorami nikotynowymi Acetylocholiny i zapobiega wchłanianiu Acetylocholiny, neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za skurcz mięśni. Dzięki temu tłumi transdukcję sygnału i powstrzymuje mechaniczny proces starzenia się skóry. Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym działa również na biologiczne procesy starzenia się komórek skóry.

RESISTEM™
Zapewnia skórze możliwość ochrony i autoregeneracji. Pomaga w detoksykacji (podtrzymuje aktywność proteasomu), przedłuża żywotność komórek (stymuluje sirtuinę-1) i poprawia regenerację tkanek (chroni komórki macierzyste skóry). Dzięki mechanizmowi podobnemu do hormezy RESISTEM™ pomaga skórze zbudować własny system obrony przeciwstarzeniowej.

LIFTONIN® XPRESS
Składnik aktywny, który zapewnia natychmiastowy efekt liftingu, wygładzenia skóry i poprawę owalu twarzy.

BEAUTIFEYE™
Po raz pierwszy w branży kosmetycznej wykazuje podnoszące działanie składnika aktywnego na zwiotczenie górnej powieki, oferując delikatną alternatywę dla chirurgii inwazyjnej (plastyka powiek). BEAUTIFEYE™ zmniejsza kurze łapki i zmarszczki, niweluje obrzęki i cienie pod oczami, chroni i wzmacnia skórę, a także zapobiega efektowi podkrążonych i zmęczonych oczu.

Argireline®
Jest heksapeptydem, który został zaprojektowany specjalnie do działania w presynaptycznym mechanizmie po to, aby zapewnić jednocześnie mięśniom relaks i przy okazji redukować zmarszczki mimiczne.