Rekonstrukcja K-Pak Joico

REKONSTRUKCJA WŁOSÓW K-PAK JOICO

Zdrowe, piękne i pełne blasku włosy to marzenie każdej kobiety. Niestety bardzo często w wyniku działania rozmaitych czynników zewnętrznych nasze włosy stają się osłabione. Wystawione na intensywne promieniowanie słoneczne, narażone na częste modelowanie oraz zabiegi chemiczne szybko tracą swój blask, stają się matowe i przesuszone, zaczynają wypadać lub się rozdwajać. Doskonałym antidotum na zniszczone włosy jest obecnie rekonstrukcja Joico. Zamiast więc obcinać włosy już dziś umów się na zabieg regenerujący włosy Joico K-Pak. Efekty widać już po pierwszym razie. Włosy stają się wygładzone, lśniące, a przede wszystkim są zdrowsze.

 

Rekonstrukcja włosów Joico - ulubiony zabieg gwiazd

Rekonstrukcja włosów Joico to nic innego jak odnowa biologiczna włosów z wykorzystaniem kosmetyków marki o tej samej nazwie. Zabieg cieszy się ogromną popularnością na świecie i jest najchętniej wykonywanym zabiegiem wśród gwiazd kina i estrady. Od wielu lat jest także nagradzany w prestiżowych konkursach fryzjerskich, jak również doceniany i wyróżniany przez redakcje magazynów beauty oraz fashion na całym świecie.

 

Joico regeneracja - na czym polega zabieg?

Regeneracja Joico jest wieloetapowa i może być przeprowadzona wyłącznie w profesjonalnym i przeszkolonym salonie fryzjerskim. W zależności od stopnia zniszczenia włosów trwa od 30 do 90 minut. Tego typu odbudowa włosów polega na wprowadzeniu w ich głąb Quadramine Complex zawierającego aż 19 aminokwasów kompatybilnych z keratyną ludzkiego włosa. Zabieg jest szczególnie polecany bezpośrednio po koloryzacji. Kompleks Quadramine rekonstruuje korę włosa oraz nadaje włosom elastyczność. Penetruje i odbudowuje łuskę włosa – najmocniejszą jego część, która ochrania wewnętrzny rdzeń oraz korę przed uszkodzeniem.

Odbudowa włosów Joico – etapy działania

Zabieg składa się z czterech etapów: oczyszczania, wygładzania, rekonstrukcji i nawilżania. Wszystkie fazy pracują w ścisłej synergii w celu zagwarantowania najlepszych rezultatów. Całość poprzedzona jest analizą włosów tak, aby można było dobrać najbardziej odpowiednią moc zabiegu.

Etap 1 – oczyszczanie włosów

Podczas pierwszego etapu zabiegu włosy poddawane są głębokiemu oczyszczaniu, dzięki któremu pozbywamy się wszelkich mikrozanieczyszczeń, resztek produktów do stylizacji, itp.

Etap 2 – wygładzanie

Na typ etapie następuje wyrównanie porowatości włosa i przywrócenie odpowiedniego pH. Włosy stają się gładkie i miłe w dotyku. Ten etap neutralizuje kwasy i zapobiega utlenianiu, a także rozplątuje włosy oraz zmniejsza ich łamliwość.

Etap 3 – rekonstrukcja

Trzeci etap to intensywna odbudowa i naprawa struktury włosów od wewnątrz. Włosy stają się elastyczne i sprężyste. Podczas tego etapu na włosy zostaje nałożony K-Pak rekonstruktor, który wnika głęboko aż do rdzenia włosa, silnie go regenerując.

Etap 4 – intensywne nawilżanie

Na koniec włosy zostają intensywnie nawilżone, co sprawia, że stają się elastyczne i bardziej podatne na układanie. Włosy suche i zniszczone odzyskują utraconą wilgoć, a ich łuski otrzymują stosowną ochronę. Ten etap polega również na wygładzeniu i nabłyszczeniu włosów i jest niezwykle przyjemny, gdyż włosy zostają otulone zmysłowym aromatem kokosa i białego piżma.

Aby przedłużyć efekt zabiegu

Aby maksymalnie przedłużyć efekt keratynowej rekonstrukcji włosów polecamy używanie kosmetyków z serii K-Pak przeznaczonych do pielęgnacji włosów w warunkach domowych. Specjalny zestaw Joico rekonstrukcja dostępny jest w naszym salonie.

K-Pak Joico efekty:

Czego możesz się spodziewać po zabiegu Joico K-Pak? Twoje włosy zostaną maksymalnie odżywione i nawilżone w efekcie czego staną się zdrowe, mocne, jedwabiście gładkie i odzyskają swój dawny blask, a rozdwojone wcześniej końcówki zostaną scalone. Zabieg regenerujący włosy Joico K-Pak gwarantuje także integralność struktury włosów na całej ich długości, lepszą podatność na układanie, podkreślenie skrętu w przypadku włosów kręconych. Dodatkowo zabieg zabezpiecza włosy przed zabiegami koloryzacji i przedłuża trwałość koloru.

Dla kogo regeneracja Joico?

Produkty Joico przeznaczone są do każdego rodzaju włosów. Niezależnie od tego czy zależy Ci na profesjonalnej regeneracji bardzo zniszczonych, łamliwych i suchych włosów czy po prostu chcesz nadać włosom zdrowego blasku i lekkości ten zabieg zdecydowanie jest dla Ciebie. Rekonstrukcja Joico to najlepsza odpowiedź na potrzeby kobiet z włosami silnie zniszczonymi, np. po zabiegach koloryzacji lub nadmiernego modelowania, jak również z włosami podatnymi na przesuszanie, puszenie się lub łamliwość. Keratynowa rekonstrukcja włosów Joico polecana jest także posiadaczkom włosów cienkich i pozbawionych objętości. Joico K-Pak to także idealny zabieg dla kobiet, które często farbują włosy i pragną zabezpieczyć je przed koloryzacją po to, aby włosy pozostawały gładkie i błyszczące po farbowaniu, a kolor utrzymywał się przez dłuższy czas.

Rekonstrukcja włosów – cena

Odbudowa włosów u fryzjera to skuteczny sposób na zdrowe i piękne włosy oraz doskonałe rozwiązanie wszelkich problemów związanych z włosami, ich wypadaniem, przesuszeniem, puszeniem się czy łamliwością. Cena zabiegu uzależniona jest od długości włosów i wynosi od 50 do 100zł.