Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Zmienimy Twój wygląd dzięki najnowszej metodzie przedłużania i zagęszczania włosów


Każda kobieta chciałaby być piękna, wyjątkowa, wyróżniać się wśrod tłumu. Nic tak nie dodaje uroku jak piękne, długie włosy. Rzadko jednak jesteśmy na tyle cierpliwe, by wytrzymać długi proces zapuszczania włosów. Szybki efekt można uzyskać dzięki zagęszczeniu i przedłużeniu włosów. Zabieg przedłużania włosów jest już szeroko znany także w Polsce. Chcesz szybko osiągnąć efekt - nie czekaj latami, wystarczy kilka godzin! Efekt murowany! Przedłużenie włosów jest innowacyjnym sposobem dodania do swoich naturalnych włosów objętości, koloru, struktury i długości.

 Pasma hairtalk extensions wykonane są z naturalnych włosów pochodzenia indyjskiego. Łuska włosowa została zachowana, a włosy są zamocowane do taśmy zgodnie z jej naturalnym kierunkiem (Remy hair).

Jedna aplikacja pasm wystarczy na około 8-12 tygodni, w zależności od wzrostu włosów Klientki. Po tym czasie zalecana jest ponowna aplikacja. Pasma hairtalk extensions można założyć trzy razy, co daje nam łącznie okres nawet 9 miesięcy noszenia (licząc od pierwszej aplikacji).

Wysoką jakość włosów można stwierdzić zwłaszcza po końcówkach włosów o odcieniu blond. Włosy zostały poddane specjalnej obróbce enzymatycznej, w celu usunięcia pigmentu w sposób szczególnie delikatny, co umożliwiło uzyskanie najwyższej jakości pasm włosów.

Wbrew krążącym mitom pielęgnacja włosów przedłużonych wcale nie jest uciążliwa. Istnieją specjalne linie kosmetyków przeznaczone do pielęgnacji włosów przedłużonych.
Pielęgnując włosy przedłużane wystarczy przestrzegać kilku żelaznych zasad. Klientka w trakcie zabiegu jest szczegółowo informowana jak powinna wyglądać pielęgnacja włosów przedłużonych, polecamy specjalne kosmetyki, w tym szampon do włosów przedłużonych oraz specjalną szczotkę do włosów. Właściwa pielęgnacja sprawi, że włosy będą zawsze lśniące i miękkie.