Dermabrazja SCALP RENEW

Nioxin Scalp Renew - dermabrazja skóry głowy

Zainspirowany zabiegami SPA, profesjonalny zabieg Nioxin Scalp Renew pomaga zregenerować powierzchnię skóry głowy i odblokować mieszki włosowe.
Skóra głowy wymaga takiej samej uwagi i pielęgnacji jak skóra twarzy a gama produktów Nioxin została stworzona aby wzmacniać, odżywiać i regenerować włosy. Ponieważ zdrowa skóra jest podstawą zdrowych włosów, jej odpowiednia pielęgnacja zapewnia mocniejsze i wyglądające na gęstsze włosy. Ten unikalny, innowacyjny "peeling skóry głowy" delikatnie złuszcza naskórek oraz wzmacnia włosy. Przyspiesza regenerację skóry głowy do 34%, pomagając odnowić i odbudować jej witalność, dzięki czemu korzystnie wpływa na wygląd włosów. Zabieg usuwa zanieczyszczenia skóry głowy i przywraca jej zdrowy stan.

Usługa dermabrazji zawiera:

  • rozpoznanie i 3 etapową konsultację dotyczącą potrzeb włosów cienkich i przerzedzonych zabieg dermabrazji Nioxin Scalp Renew
  • Masaż Nioxin Actify

Zabieg jest przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn; zalecany jest co 4 – 6 tygodni w celu utrzymania optymalnego środowiska skóry głowy.
Przy dodatkowym zastosowaniu domowej Kuracji Density Protection – Ochrona Gęstości Włosów, zauważono redukcję utraty włosów średnio o 54% w ciągu 30 dni. Każdy z zestawów pielęgnacyjnych został zaprojektowany z myślą o rozwiązaniu indywidualnych problemów włosów i skóry głowy w zakresie oczyszczania, odżywiania i ochrony.
Ustalenie pełnej kuracji Nioxin poprzedzone jest badaniem makro kamerą, co pozwala dokładnie określić potrzeby naszej skóry głowy.