Gorące nożyczki

KURACJA DLA WŁOSÓW - STRZYŻENIE „GORĄCYMI NOŻYCZKAMI”


THERMOCUT – to zabieg przywracający włosy do naturalnego stanu. W czasie strzyżenia, końcówki włosów pod wpływem odpowiedniej temperatury są uszczelniane.
W czasie zabiegu temperatura nożyczek dostosowana do grubości i stanu włosów. Dlatego też włosy przestają tracić naturalną wilgotność i substancje odżywcze. Po kilku zabiegach rozdwajające się końcówki to już przeszłość. Włosy nabierają blasku i objętości, zaczynają lepiej układać się oraz łatwiejsza staje się ich pielęgnacja. Zabieg wykonuje się również na zakończenie innych zabiegów, takich jak: farbowanie, rozjaśnianie czy trwała.
WŁOS ZDROWY - gdy rośnie jest zamknięty, elastyczny i błyszczący; ma optymalną wielkość i przez swój skład jest chroniony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi


WŁOS ZNISZCZONY PRZEZ CZYNNIKI ZEWNĘTRZNE - promienie UV; zanieczyszczone powietrze; zabiegi chemiczne; mechaniczne uszkodzenia z powodu stresu.

WŁOS USZCZELNIONY PRZY TRADYCYJNYM STRZYŻENIU - włos pozostaje rozszczelniony; jest podatny na wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych; traci swoją naturalną elastyczność, blask i objętość.

WŁOS USZCZELNIONY PO KURACJI TERMOCUT - włos jest zamknięty, przywrócony do stanu pierwotnego; jest skutecznie chroniony przed wpływem środowiska; włos jest lśniący, grubszy, elastyczny. Thermo-Cut oznacza, że ostrza nożyczek są gorące. Wysoka temperatura uszczelnia końcówkę każdego włosa w czasie strzyżenia. Włos nie traci naturalnej wilgotności, ani substancji natłuszczających, przez co skutecznie powraca do swego stanu naturalnego.

Aby wzmocić efekt gorących nożyczek warto połączyć je z sauną na włosy, która potęguje efekt nałożonej wcześniej odżywki. Włosy są sprężyste, lśniące, łatwiej je rozczesać. Wilgoć i ciepło zmiękczają ich łuskę, dzięki czemu cząsteczki keratyny i D-pantenolu mogą wniknąć w głąb łodyg, wzmocnić je i uszczelnić. Cząsteczki preparatu pozostaną we włosach, a dzięki strzyżeniu gorącymi nożyczkami pozostaja w nim na długo.


Naszą specjalnością jest dbanie o kobiecą stronę mocy, a tym są piękne włosy.