• juz wkrótce

    Light Sheer Desire- pierwszy zabieg na wybraną okolicę ciała tylko 99 zł!!!

  • Light Sheer Desire-najszybsza, najskuteczniejsza depilacja!

Włosy

 " Problem rozdwojonych koncówek "

Moda jest bezwzględna, również na naszej głowie mimo iż nie ma "fali" na określony model, kształt fryzury, ani kolor który zdominowałby nasze ulice, moda oczekuje i wymaga pięknych zadbanych włosów w każdym kształcie, kolorze i długości.
Już nasze prababki szukajac sposobów na piękne włosy testowały metody extremalne np: opalały świecą długie włosy, a jednak problem powracał, długie, suche włosy trudno rozczesać, mają rozdwojone końcówki, są mało sprężyste.

Problem może sięgać nawet do 20 cm od końca ku nasadzie włosów. W takim przypadku grozi cięcie na krótko, nie z wyboru ale z konieczności. Osobiście nie zalecam metod naszych prababek i opalania  włosów świecą.
Skutecznie można pozbyć się problemu w bardziej kontrolowany sposób, naukowcy opracowali metodę łączącą przyszłość z przeszłością : GORĄCE NOŻYCZKI - JAGUAR THERMOCUT TC 400 HIT NA RYNKU FRYZJERSKIM ! 

Gorące nożyczki to dla włosów strzyżenie wellness, w słowie wellnes kryje się odwieczne dążenie człowieka do harmonii, spokoju, i dobrego samopoczucia. Wellnes to filozofia, styl życia, moda.
Końcówki włosa są automatycznie uszczelniane podczas strzyżenia gorącym ostrzem. Dzięki temu włos nie traci naturalnej wilgotności oraz substancji odżywczych i jest skutecznie chroniony przed niekorzystnym wpływem środowiska.
Efekt: Objętość, połysk, sprężystość. Idealne uzupełnienie konwencjonalnej pielęgnacji włosów bez zbędnego wysiłku.

Zdrowy włos
Każdy włos z natury jest zdrowy. Końcówka włosa wyrastającego ze skóry głowy jest uszczelniona.Taki włos jest błyszczący, elastyczny i odporny na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Struktura włosa
Masa continuum zawiera naturalne składniki nawilżające, natłuszczające oraz odżywcze, które wypełniają wnętrze włosa od nasady po końcówkę.

Włos uszkodzony
Promienie UV, zanieczyszczenie powietrza, zmiany temperatury, zabiegi chemiczne, uszkodzenia mechaniczne, mogą niszczyć włosy.

Nie uszczelnione końcówki
Tradycyjne strzyżenie pozostawia końcówki włosów nieuszczelnione. Otwarte końcówki są przyczyną nadmiernej utraty wilgoci, co prowadzi do rozdwajania się włosów i pozbawia je ochrony przed dalszymi uszkodzeniami.

Thermo-Cut oznacza, że ostrza nożyczek są gorące. Wysoka temperatura uszczelnia końcówkę każdego włosa w czasie strzyżenia. Włos nie traci naturalnej wilgotności, ani substancji natłuszczających, przez co skutecznie powraca do swego stanu naturalnego. Aby wzmocić efekt gorących nożyczek warto połączyć je z sauną na włosy, sauna potęguje efekt nałożonej wcześniej odżywki. Włosy są sprężyste, lśniące, łatwiej je rozczesać. Wilgoć i ciepło zmiękczają ich łuskę, dzięki czemu cząsteczki keratyny i D-pantenolu mogą wniknąć w głąb łodyg, wzmocnić je i uszczelnić. Cząsteczki preparatu pozostaną we włosach, a dzięki strzyżeniu gorącymi nożyczkami pozostaja w nim na długo.
Naszą specjalnością jest dbanie o kobiecą stronę mocy, a tym są piękne włosy!
To nie tylko nasza kobieca wizytówka
To także nasz seksapil !!
Już wiesz co zrobić?? Już wiesz gdzie przyjść??

Pracownia Urody
Monika Zieleniucha - ekspert


 

 Pracownia Urody
J. Conrada 8 lok. 1
01-922 Warszawa

tel. (22) 864 50 80 kom 733 888 308
info@pracownia-urody.com.pl  Google+
www.facebook.com/PracowniaUrodyWarszawa

WebCMS: WebReklama